Piaskowanie zębów

Ten łagodny zabieg rozjaśnia zęby, usuwa z nich przebarwienia i nieestetyczny brązowy osad. Piaskowanie polega na opracowywaniu zębów mieszanką specjalnego proszku i wody. Dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia uzyskuje się piękny i bezpieczny dla szkliwa efekt.

Zabieg jest w pełni bezbolesny. Wykonuje się go często w ramach przygotowań do wybielania. Dentyści polecają go w ramach profilaktyki, gdyż zarówno czynność piaskowania, jak i zastosowanie scalingu wspierają zdrowie zębów i dziąseł.

Jeśli nie chcesz decydować się na wybielanie, a zależy Ci na rozjaśnieniu odcienia uzębienia i pozbyciu się nieestetycznych osadów z kawy, herbaty czy papierosów – ta usługa jest dla Ciebie. W naszym gabinecie w Wągrowcu przeprowadzamy zabieg z użyciem certyfikowanych proszków o najlepszym składzie. Jeśli zdarzają Ci się alergie, cierpisz na astmę, pylicę lub inną chorobę układu oddechowego – koniecznie zgłoś to dentyście. Nasi stomatolodzy to profesjonaliści, dla których Twoje zdrowie i komfort są najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu!

piaskowanie zębów