Implanty

Już nawet pojedyncze braki w uzębieniu mogą stać się przyczyną poważnych powikłań. Brak jednego zęba znacząco wpływa na cały układ gryzienia. Negatywne efekty takiego stanu rzeczy przychodzą z czasem, wśród nich znajdziemy: ścieranie innych zębów i zwiększanie ich podatności na próchnicę oraz zaburzenia w funkcjonowaniu stawu skroniowo-żuchwowego.

Doskonałym sposobem na uzupełnienie pojedynczych lub mnogich ubytków w uzębieniu są implanty. To rozwiązanie gwarantujące najlepsze dopasowanie wypełnienia do reszty zębów, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także wielkości i kształtu. Osadzone na bezpiecznych tytanowych śrubach zęby, to inwestycja w piękno i zdrowie na lata. A jeśli zadbamy o odpowiednią higienę implantów, możemy być pewni, że olśniewającym i kompletnym uśmiechem będziemy się cieszyć do końca życia.

W naszym gabinecie w Wągrowcu skorzystasz z usług świadczonych przez doświadczonych lekarzy-implantologów, którzy przeprowadzili już wiele spektakularnych metamorfoz. Zapraszamy po olśniewające efekty!

implanty zębowe